Sushi Koju - Jõulukingitused sushiarmastajale

Tooteid: 0

Jõulukingitused sushiarmastajale

Rate this item
(0 votes)

Jõulukingitused sushiarmastajaleSushiSocks

 

On ka sul mõni sushiarmastajast kolleeg või sõber ja murrad pead, mida talle jõuludeks kinkida?

 

On sinulgi mõni kolleeg, kes lõunavaheajal alatasa mõnda sushibaari sisse põikab? Või sõber, kes külla saabudes alati külakostiks sushi kaasa haarab? Siis neile jõulukingituste nuputamisega enam probleemi pole – mõned vahvad sushistiilis kingitused on just nagu neile loodud.

 

Sushi märkmepaberidSushiStickers


Teame, et toiduga ei tohi mängida, aga kindlasti tohib sellele kirjutada. Eriti siis, kui su töölaual on olemas need värvilised sushi märkmepaberid. Lõbusa disaini on loodud Kenjiro Sano ja saadaval on 4-s erinevas sushi stiilis märkmepabereid - tamago, lõhe, tuunikala ja paks tuunikala.

Nagu moodsatele disainiesemetele tavapärane, ei ole ka sushimärkmepaberid just kõige odavamad – üks 4 sushimärkmepaberite pakki sisaldav komplekt maksab $23. Kui aga hoolimata hinnast soovid teha just sobiva kingituse armsale kolleegile, kes alatasa sushibaaris lõunatab, siis saab tellida selle SIIT.

Pea ka silmas, et rahvusvahelised tellimused võtavad aega 2-3 nädalat, seega, et kingitus su sushilembesele sõbrale õigeks ajaks kohale jõuaks, siis ongi praegu just paras aeg tegutsemiseks.

 

Sushisokid


Kuigi pildilt vaataks nagu vastu perfektselt rullitud sushi, on tegelikult tegu hoopis sokkidega. Ühele sushiarmastajale on see kindlasti üks tõsiselt vahva kingitus! Kõige toredam asja juures on see, et sokkidel on lahtirullides tegelikult täiesti erinev muster, mulje sushist tekib ainult siis, kui need on õigesti kokku pakitud.


6-st erinevast paarist koosnev sushisokkide komplekt maksab $28.99 ning neid saab tellida SIIT.

Read 3151 times

Sushikoju on sushimeistrite meeskond, kelle tegevus keskendub sellele, et teie laual oleks alati värske ning maitsev sushi. Iga tellimus vormistatakse meie peakokka range kontrolli all ning tuuakse teie lauale nii kiiresti, kui võimalik.

Kliendi tagasiside See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või +372 55-6234-11