Sushi Koju - Vahva vorm pandakujulise sushi valmistamiseks

Tooteid: 0

Vahva vorm pandakujulise sushi valmistamiseks

Rate this item
(0 votes)

Vahva vorm pandakujulise sushi valmistamisekspanda onigiri set 1 grande

Kogenumad sushimeistrid saavad loomulikult hakkama ka ainult oma kätega sushisid vormides, aga algaja kodukoka jaoks on vormid just sobiv vahend, mille abil oma sõbrad-tuttavad ahhetama panna. Sushivormi abiga saad riisile meelepärase vormi anda kiirelt ja kerge vaevaga. Siinkohal on üks populaarsem, mida me kindlasti soovitame ka sul endale muretseda, firma Bento&co poolt toodetud vahva panda Onigiri valmistamise komplekt. Komplekt sisaldab riisivormi, milles peituv mehhanism võimaldab vormitud riisipalli ka kergelt vormist välja suruda, ning spetsiaalset lõikajat, millega saab norilehest mugavalt väiksemaid detaile lõigata.

 

 


Riisivormid on eriti kasulikud juhul, kui sushit on vaja valmistada suuremates kogustes. Lisaks aja kokkuhoiule võimaldab see valmistada ka palju täpselt ühesuguseid kujundeid. Samuti on see ka suurepärane vahend emadele, kes saavad nii kiirelt valmistada vaimustava eine oma lastele.


Panda Onigiri valmistaminePandaVorm

 

Täida oma panda vorm servani sushiriisiga ja suru see seal kõvasti kokku, et riis kenasti kuju võtaks. Seejärel eemalda riisipall vormist. Aseta lauale norileht ja lõika lõikuriga välja detailid panda silmade, suu jne. kujundamiseks.
Seejärel valmista panda keha, selleks vormi riisivormi abil üks suur riisipall ja neli väiksemat. Aseta suurem kehaks ja vormi väiksematest käpad. Lisa norilehest lõigatud detaile, et su panda näeks võimalikult elutruu välja. Serveeri panda taldrikul koos juurviljade, kalaviilude ja sojakastmega.

 

Panda Onigiri komplekti saad lähemalt vaadata ja ka endale tellida SIIT 

Read 3702 times

Sushikoju on sushimeistrite meeskond, kelle tegevus keskendub sellele, et teie laual oleks alati värske ning maitsev sushi. Iga tellimus vormistatakse meie peakokka range kontrolli all ning tuuakse teie lauale nii kiiresti, kui võimalik.

Kliendi tagasiside See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või +372 55-6234-11